Е-продавница

Ручни крст, позлата
19. March 2017
Престони крст, комбинација позлате и емајла
19. March 2017
Прикажи све

Ручни крст, позлата

5.460,00 RSD


Ручни крст, позлата, 8 х 18 центиметара

  • Димензије: 8х0.5х18 центиметара
  • Шифра производа: -692020

Нема на стању

SKU: rucni-krst-0038. Категорија: .

Опис производа

  • Ручни крст, позлата
  • Димензије: 8 х 18 центиметара
  • Увоз из Грчке