Е-продавница

Кадионица, месингана, златна патинирана боја
9. May 2017
Чаша за венчање, позлата
9. May 2017
Прикажи све

Чаша за венчање, позлата

4.000,00 RSD


Чаша за венчање, позлата

  • Димензије: 7х7х15 центиметара
  • Шифра производа: 903708
Шифра производа: casa-za-vencanje-0001. Категорија: .

Опис производа

Чаша за венчање

Израђена од сребра, прекриврена позлатом

Димензије: 7 х 15 центиметара