Е-продавница

Чаша за кандило, плава боја
14. May 2017
Дрвени крстић, за врат
14. May 2017
Прикажи све

Дрвени крстић, за врат

780,00 RSD


Дрвени крстић, за врат, са канапом, 3.5 х 5 центиметара

  • Димензије: 3.5х1х5 центиметара
  • Шифра производа: 692057

Нема на залихама

Шифра производа: krstic-0003. Категорија: .

Опис производа

  • Дрвени крстић, за врат
  • Са канапом