Е-продавница

Ракија виљамовка, 0.7 литара – Патријаршија
11. March 2015
Манастирска траварица, 0.5 литара – Манастир Дуљево
11. March 2015
Прикажи све

Манастирска домаћа траварица, 0.7 литара – Манастир Жича

760,00 RSD


Манастирска домаћа траварица, 0.7 литара – Манастир Жича

  • Димензије: 7.5х7.5х26 центиметара
  • Шифра производа: 072026
Шифра производа: rakija-0036. Категорија: .

Опис производа

Манастирска домаћа траварица, 0.7 литара

Производи и пуни Манастир Жича

Састав: клека, нана, хајдучка трава, мајчина душица, ртањски чај, камилица, жалфија, кантарион